o nas

Zadbaj o wzrok
z profesjonalistami

Zadbaj o wzrok
z profesjo-
nalistami

Założycielką Eye Zone jest Sylwia Ostrowicka, absolwentka optometrii na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Ma bogate, praktyczne doświadczenie kliniczne. Wiele lat pracowała w warszawskich salonach optycznych. Pomysłodawczyni salonu nieustannie przy tym poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach branżowych. To sprawia, że salon Eye Zone jest miejscem oferującym najnowocześniejsze technologie optyczne oraz produkty najwyższej jakości.

Eye Zone to salon połączony z gabinetem, w którym otrzymasz kompleksową usługę w zakresie doboru odpowiednich dla Ciebie okularów bądź soczewek kontaktowych. Nasz zespół tworzą osoby z wykształceniem kierunkowym i wieloletnim doświadczeniem zawodowym. 

Pełen zakres
usług

Indywidualnie i na wysokim poziomie

Od konsultacji poprzez badanie wzroku po dobór okularów i opiekę okulistyczną. Dzięki naszemu zespołowi możesz liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę. 

Poczuj się dobrze

Salon Eye Zone jest kameralnym i estetycznie urządzonym miejscem, zapewniającym komfort i niezwykle przyjazną atmosferę. Wyjdziesz od nas z uśmiechem.

Dobór oprawek

Udowodnimy Ci, że dobór oprawek wcale nie musi się wiązać z niepotrzebnym stresem. Pomożemy Ci dopasować takie, które spełnią wszystkie oczekiwania. Te praktyczne i te estetyczne.

Sylwia Ostrowicka
Właścicielka & Specjalista Optometrii

Najważniejsze jest dla mnie, żeby każdy, kto przekroczy progi salonu Eye Zone, wyszedł zadowolony.

Bo każdy może liczyć na indywidualne podejście, które jest gwarantem wysokiej jakości usług, a dla mnie źródłem ogromnej zawodowej satysfakcji.
Sylwia Ostrowicka
Właścicielka & Specjalista Optometrii

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BLOGA

Najnowsze wpisy

Jak powinno przebiegać prawidłowe badanie wzroku?

Jak dobrać szkła i oprawki do stylu życia czy

wykonywanej pracy? Odpowiedzi na te

i wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu.

Jak powinno przebiegać prawidłowe badanie wzroku? Jak dobrać szkła i oprawki do stylu życia czy wykonywanej pracy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu.