badanie wzroku

Zaufaj naszemu
doświadczeniu

Po wstępnej konsultacji w salonie odbywa się badanie optometryczne, które ma na celu zdiagnozowanie wady wzroku. W Eye Zone przeprowadzane jest ono przez absolwentkę optometrii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

 

Spotkanie z optometrystą rozpoczyna się od obszernego wywiadu na temat Twojego zdrowia. Specjalista będzie chciał również dowiedzieć się, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania. Te informacje stanowią nieodzowną część ostatecznej diagnozy i finalnych zaleceń.

 

W kolejnym etapie mierzona jest ostrość wzroku. Najczęściej służy temu urządzenie zwane foropterem. Po określeniu poziomu, w jakim będzie konieczna korekcja, przeprowadzamy jeszcze badanie funkcji wzrokowych (m.in. widzenie obuoczne, akomodacja, ruchy oczu). Służą temu wyspecjalizowane testy.

Recepta na
dobry wzrok

Tylko profesjonalne badania

Pamiętaj, że badanie wzroku jest delikatną materią, którą najlepiej jest powierzyć osobom mającym wykształcenie kierunkowe i doświadczenie poparte wieloletnią praktyką.

Co potem?

Po badaniu już wiemy, jaką masz wadę wzroku i w jaki sposób ją korygować. Otrzymujesz receptę, z którą udajesz się do salonu. Tam czeka na Ciebie optyk.

Dobór oprawek

Optyk ma za zadanie pomóc Ci w odpowiednim dobraniu oprawek. Tak, żeby bez względu na to, jak dużą masz wadę wzroku, zapewnić Ci ładny wygląd. Nasz optyk dopasuje szkła do danej oprawki tworząc z nich idealny, estetyczny duet.

Sylwia Ostrowicka
Właścicielka & Specjalista Optometrii

Najważniejsze jest dla mnie, żeby każdy, kto przekroczy progi salonu Eye Zone, wyszedł zadowolony.

Bo każdy może liczyć na indywidualne podejście, które jest gwarantem wysokiej jakości usług, a dla mnie źródłem ogromnej zawodowej satysfakcji.
Sylwia Ostrowicka
Właścicielka & Specjalista Optometrii

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BLOGA

Najnowsze wpisy

Jak powinno przebiegać prawidłowe badanie wzroku?

Jak dobrać szkła i oprawki do stylu życia czy

wykonywanej pracy? Odpowiedzi na te

i wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu.

Jak powinno przebiegać prawidłowe badanie wzroku? Jak dobrać szkła i oprawki do stylu życia czy wykonywanej pracy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu.